Британците, пострадали от бойното отровно вещество „Новичок”, са имали досег със заразен предмет. Това обявиха британските власти след допълнително разследване.
Химическият агент бил открит по ръцете на мъжа и жената, които са в кома в болница, пише NOVA. Това кара следователите да мислят, че 45-годишният мъж и 44-годишната му партньорка са държали в ръце нещо, по което са останали следи от „Новичок”-а.
Полицията се опитва да установи къде са били двамата през последните няколко дни, за да предотврати друг евентуален инцидент.
[embed]https://www.vbox7.com/play:137784e64a[/embed]
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!