Заразен предмет отровил британците с „Новичок”

Заразен предмет отровил британците с „Новичок”

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.07.2018 8:27
103
0

Британците, пострадали от бойното отровно вещество „Новичок”, са имали досег със заразен предмет. Това обявиха британските власти след допълнително разследване.

 

 

Химическият агент бил открит по ръцете на мъжа и жената, които са в кома в болница, пише NOVA. Това кара следователите да мислят, че 45-годишният мъж и 44-годишната му партньорка са държали в ръце нещо, по което са останали следи от „Новичок”-а.

 

Полицията се опитва да установи къде са били двамата през последните няколко дни, за да предотврати друг евентуален инцидент.

 

[embed]https://www.vbox7.com/play:137784e64a[/embed]

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.