Жандармерия продължава да пази двата ромски квартала в Русе

Жандармерия продължава да пази двата ромски квартала в Русе

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
13.10.2018 10:27
104
0

Жандармерия продължава да пази ромските квартали в Русе, въпреки че нощта е преминала спокойно, съобщи Нова телевизия. Жителите им обаче продължават да се страхуват от саморазправа, след като мотористи влязоха предната вечер в търсене на роднини на арестувания за убийството на телевизионната водеща Виктория Маринова Северен Красимиров.

 

Това наелектризира напрежението в кварталите и хората излязоха по улиците, въоръжени с брадви, тояги и вили. В момента ситуацията е скокойна. В събота ще има голямо шествие за закриването на сезона, като на шефовете на четирите русенски мотоклуба са връчени предупредителни протоколи.

 

Въпреки решението за екстрадиране у нас на основния заподозрян Северин Красимиров, ОДМВР-Русе продължава да работи по всички версии за бруталното убийство на журналистката Виктория Маринова, обяви пред бТВ директорът на областната дирекция Теодор Атанасов. "Продължава да се работи по всички версии, свързани с извършеното престъпление.

 

Събираме необходимите доказателства, всичко, което е необходимо, ще бъде извършено”, каза той. Атанасов не отговори на въпроса дали са установени съучастници на заподозрения.

 

Източник: Мediapool.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.