Жена загина при нелеп инцидент с автомобил в Благоевградско

Жена загина при нелеп инцидент с автомобил в Благоевградско

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
21.09.2018 8:01
117
0

 

63-годишна жена e починала, след като е била притисната от автомобил в Благоевградско, предаде БГНЕС. Инцидентът е станал около 19 часа в четвъртък, в двор на къща в махала между селата Долно и Горно Лешко, община Благоевград.

 
Жената се била подпряла на саморъчно направена маса от макара за кабел, когато е била притисната от автомобил тип комби, неочаквано потеглил на заден ход.
 

Според присъстващите на инцидента трима мъже, единият от които съпруг на починалата, автомобилът е бил приведен в движение от 4-годишния внук на двойката. Версията се проверява от полицията.
 


Всички свидетели са разпитани от полицията. Тялото на загиналата е транспортирано в благоевградската болница за извършване на съдебномедицинска експертиза за установяване причината за смъртта.

 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.