Жени разхвърлят тупаници и бельо в метрото в Германия

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
12.07.2018 11:49
118
0

Победител в класацията ни Гледам и не вярвам на ушите си са няколко жени, които си спретнаха меле в метрото в Германия.

 

Не става ясно защо се бият и какво ги е ядосало така, но тупаниците им са доста силни и не са за подценяване.

 

Тези представителки на нежния пол, успяха да си покажат не само магариите, но и бельото.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.