Всяка година в България биват убивани десетки хиляди норки. Заради кожата им, която се използва в модната индустрия.
Те се отглеждат в ужасяващи условия. Сдружение КАЖИ иска да сложи край на тази жестокост.
ТОНОВЕ ТРУПОВЕ НА НОРКИ - ЗАРОВЕНИ НЕЗАКОННО КРАЙ СЛИВЕН
Вижте повече във видеото на Дойче веле.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!