Жестоката съдба на норките в България (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.12.2019 13:01
57
0

Всяка година в България биват убивани десетки хиляди норки. Заради кожата им, която се използва в модната индустрия.

 

Те се отглеждат в ужасяващи условия. Сдружение КАЖИ иска да сложи край на тази жестокост.

 

ТОНОВЕ ТРУПОВЕ НА НОРКИ - ЗАРОВЕНИ НЕЗАКОННО КРАЙ СЛИВЕН

 

Вижте повече във видеото на Дойче веле.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.