Жителите на Разлог скочиха срещу поскъпването на водата

Жителите на Разлог скочиха срещу поскъпването на водата

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
18.12.2018 12:21
44
0

В Разлог има недоволство срещу драстичното поскъпване на водата от 2019 г., съобщи Нова телевизия. Там до момента потребителите плащат по 1.42 лв. за кубик, а догодина се очаква цената да надскочи 2 лева.

 

 

„Притеснява ни увеличението, защото при нас водата е по гравитачен път и единната комплексна цена, която налага ВиК оператора, за нас е непосилна.Трябва да има разлика, както преди имаше разлика с цената в Благоевград и Разлог”, каза организаторът на протеста Димитър Марков.

 

От местното ВиК обаче твърдят, че тези пари са необходими, за да се подобри услугата.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.