Животни от зоопарк се радват на снега

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
15.01.2017 16:20
87
0

Когато зоопаркът в Орегон трябваше да затвори заради снега, работниците в него решиха да снимат животните и реакциите им, когато са навън.

 

Няма да повярвате колко се радват на снега животните, техните реакции са толкова сладки и непринудени. Особено интересна е реакцията на слона, който може би вижда сняг за първи път.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.