Някои специалисти казват, че змиите не са опасни, ако не ги закачате и дразните. Тази жена обаче не се плаши от опасното влечуго. Решила е да го заснеме с телефона си, че даже и да го докосне. Явно на змията не й е до снимки и направо атакува.
За щастие жената не е пострадала, но със сигурност другия път ще се замисли, когато си включи камерата срещу подобно животно.
Вижте още:
МЪЖ УКРОТЯВА И ЦЕЛУВА ОПАСНА ЗМИЯ
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!