Кой е казал, че змиите не стават за домашни любимци. Те също могат да бъдат нежни и добри със стопаните си.
Змията от видеото е толкова възпитана, че дори пие вода от чаша, а стопаните й я награждават с милувки.
Кой е казал, че змиите не стават за домашни любимци. Те също могат да бъдат нежни и добри със стопаните си.
Змията от видеото е толкова възпитана, че дори пие вода от чаша, а стопаните й я награждават с милувки.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!