Зрител обижда екипа на DSTV - не чул музикалния си поздрав

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
12.10.2018 13:37
130
0

Гледаме "Наздраве" по DSTV. В този брой зад кормилото на предаването застава диджей Пепи.

 

 

 

Виждаме как явно подпийнал зрител се оплаква, че екипът на телевизията не е пуснал песента, която той нарича "Смуглянка молдованка".

 

 

Това го подтиква да използва обиди срещу диджей Пепи. Каква още каза недоволният зрител - вижте във видеото.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.