Честит рожден ден, г-н Бисеров!
За втора поредна година, Боби Ваклинов се опита да връчи на Христо Бисеров златен скункс, на връх рождения му ден. Но уви животинчето остана тъжно и самотно, не за първи, не за втори а за пети пореден път. Боби организира пищно парти със съседите на политика, но домът му остана студен и негостоприемен за милите ни пожелания.
Боби се закани, че следващият път ще му изпее песен на Деян Икебаната. Скункс или песен, г-н Бисеров?
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!