Ден на колела – предизвикателството

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.05.2015 17:23
140
0

 

Съвсем скоро стартира кампанията «Ден на колела - предизвикателството», която поставя за един ден известни лица в инвалидни колички. Целта е да се покаже, колко недостъпна и неприветлива все още е градската среда, за хората с проблемно придвижване. От името на «Господари на ефира» в кампанията се включи и нашият Румен Угрински.

 

 "Господари на ефира" многократно са показвали и защитавали хората в неравностойно положение. Нека си припомним репортажът на Добромир и Мирослав.  

 


ГРАДСКАТА СРЕДА - ВСЕ ОЩЕ НЕДОСТЪПНА

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.