Горски разкрива незаконна сеч и го уволняват

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.07.2015 18:51
168
0

Да ти плащат и да те гонят, за да не работиш, само и само шефът да си прави схемите. Този куриоз се случва в Айтос, където служител на Горското стопанство е бил уволнен от началника си, защото е разкрил незаконна сеч, от която се облагодетелстват именно служители в Горското. 

 

Човекът всъщност се води на работа по документи, тъй като първо е уволнен от ръководството, след което съдът го връща на работа и в момента той си получава заплатата. Оказва се обаче, че го допускат само до пейката на входа.

 

Още в петък нашият репортер Стойчо Иванов ще се срещне с шефа на Горското Тодор Тодоров, за да разбере толкова ли е богато предприятието в Айтос, че да плаща и за такава „работа” на пейка.   

 

Вижте още от репортажите на Стойчо Иванов:

 

ЗАРОВЕНОТО ЖИВО КУЧЕ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ

КАК МЕДИИТЕ ПРЕВЪРНАХА ПЕЧЕН ЗАЕК В ГРОЗНА НОВИНА ЗА ПЕЧЕНО КУЧЕ

ПОРЕДНАТА ЖЕСТОКОСТ КЪМ ЖИВОТНО

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.