Господарите притиснаха с въпроси шефа на Горското в Айтос

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.07.2015 17:06
251
0

Репортерът на Господари на ефира Стойчо Иванов притисна с неудобни въпроси началника на Държавно горско стопанство – Айтос Тодор Тодоров. Двамата се срещнаха по повод сигнал за това, че има горски служители, които са неправомерно уволнени, след това върнати на работа от съда, но в крайна сметка възпрепятствани да вършат служебните си задължения.

 

„Имате ли свободна щатна бройка за пейка?”, пита репортерът на Господарите Стойчо Иванов, матирайки още с първия въпрос своя събеседник пред камера. Освен неизпълнението на решението на съда, в интервюто се засягат и въпроси за това дали началникът на Горското все пак не се е облагодетелствал от служебното си положение.

 

Вижте още: 

 

ГОРСКИ РАЗКРИВА НЕЗАКОННА СЕЧ И ГО УВОЛНЯВАТ

ТЕМАТА ЗА НЕЗАКОННАТА СЕЧ ПРИНУДИ РОДНИТЕ МЕДИИ ДА ХВАНАТ ГОРАТА

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.