Господарите търсят решение на проблема с опасния яз. Любенец

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
10.07.2015 17:22
112
0

Господари на ефира се обърна към отговорните институции за решение на проблема с опасния язовир Любенец, който се намира в община Нова Загора. Той е пълен догоре, в него не спира да се излива вода от близкия ВЕЦ, а това е предпоставка за опасност от наводнение.

 

За проблема ни информира нашият репортер Ева Веселинова. След като се опита да потърси кмета на Нова Загора и да го помоли да се ангажира с решаване на ситуацията, тя намери областният управител на Сливен - Димитър Сяров. Нашият екип, областният управител и експерти отидоха до язовира, където отново бе констатиран проблемът, като този път получихме и обещание... 

 

Язовир заплашва да залее село

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.