Има метро - няма метро

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.04.2015 19:18
137
0

 

Миналата седмица софийското метро стигна до летището, което си е истинско постижение. Още по - голямо постижение обаче е ако можеш да се ориентираш в сайта на метрополитена. Влади Василев установи, че разработката на сайтовете за градски транспорт, върви доста по-бавно от самото метро.

 

 

Градският транспорт - мисията (не)възможна

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.