Наш зрител от София, се свърза с нас, за да ни разкаже как е осъден от Врачанския съд, без да има вина. Повече за поредния правен абсурд, вижте в репортажа на Дани Йорданов.
Наш зрител от София, се свърза с нас, за да ни разкаже как е осъден от Врачанския съд, без да има вина. Повече за поредния правен абсурд, вижте в репортажа на Дани Йорданов.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!