Попитахте доц. Мангъров: Ако Вие бяхте шеф на Щаба, какви мерки щяхте да вземете?

Попитахте доц. Мангъров: Ако Вие бяхте шеф на Щаба, какви мерки щяхте да вземете?

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
22.03.2020 18:34
338
0

Скъпи приятели, много от вас изразиха любопитството си какво би станало, ако доц. Мангъров застане начело на кризисния щаб. Ето и отговорът на началника на Детското отделение на Инфекциозна болница-София:

„Бих поръчал да се направи едно сероепидемиологично проучване, което да изясни мащаба на вируса у нас“

Той разкритикува всяващите паника в хората мерки и прекалената твърдост, която е рискова за икономиката, на някои от тях.

Пълният му отговор чуйте във видеото.

Целият разговор с доц. Мангъров вижте на нашата Фейсбук страница.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.