Попитахте доц. Мангъров: Как приемате мерките на Правителството?

Попитахте доц. Мангъров: Как приемате мерките на Правителството?

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
22.03.2020 17:53
255
0

Скъпи приятели, много от вас споделиха несъгласието си с мерките, които Правителството предприема срещу разпространението на COVID-19. Ето какво мисли за тях доц. д-р Атанас Мангъров – завеждащ Детското отделение на Инфекциозна болница-София:

„Мерките отразяват доброто желание на правителството да се справи с проблема, но са твърде скъпи“

Той цитира финансовият министър, който е съобщил, че до момента действията по спиране на разпространението на вируса са стрували над 3 млрд. Лева.

Пълният му отговор чуйте във видеото.

Целият разговор с доц. Мангъров вижте на нашата Фейсбук страница.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.