Попитахте доц. Мангъров: Как ще коментирате температурата като симптом?

Попитахте доц. Мангъров: Как ще коментирате температурата като симптом?

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
25.03.2020 22:03
302
0

Скъпи приятели, много от вас попитаха доц. д-р Атанас Мангъров – завеждащ Детското отделение на Инфекциозна болница-София за температурата като основен симптом за COVID-19. Ето и неговият отговор:

„Наличието на температура е индикатор, че защитите на човек са преодоляни и че човек е болен“

Повишената температура обаче не винаги е на лице при носителите на COVID-19.

Пълният му отговор чуйте във видеото.

Целият разговор с доц. Мангъров вижте на нашата Фейсбук страница.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.