Попитахте доц. Мангъров: Кога се очаква пикът на вируса?

Попитахте доц. Мангъров: Кога се очаква пикът на вируса?

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
22.03.2020 17:32
297
0

Скъпи приятели, получихме доста пъти един и същи въпрос, който ежедневно се задава и на Кризисния щаб: Кога ще бъде пикът на вируса? Ето и отговорът на доц. д-р Атанас Мангъров – завеждащ Детското отделение на Инфекциозна болница-София:

„След около 3 седмици или месец“

Пълният му отговор чуйте във видеото.

Целият разговор с доц. Мангъров вижте на нашата Фейсбук страница.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.