Попитахте доц. Мангъров: Защо се стигна до апокалипсис в Италия?

Попитахте доц. Мангъров: Защо се стигна до апокалипсис в Италия?

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
25.03.2020 22:59
263
0

Скъпи приятели, много от вас се питат защо в Италия има толкова много заразени и толкова жертви на коронавируса. Ето и отговорът на доц. д-р Атанас Мангъров – завеждащ Детското отделение на Инфекциозна болница-София:

„Италия е епидемиологичен феномен. Там има висок процент възрастно население, това може да е обяснение“

Причините е трудно да се изяснят към момента. И при други епидемии е имало определени огнища, за които няма обяснение.

Пълният му отговор чуйте във видеото.

Целият разговор с доц. Мангъров вижте на нашата Фейсбук страница.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.