Пополина Вокс се надпива с рокери на мотосъбор

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
16.06.2015 22:03
184
0

 

Нашата Пополина Вокс отиде на мотосъбор, за да разбере как минават сбирките на рокерите. Там тя яхна мотора и пипна чашката в опит да се надпива с хората, в чиято кръв текат бира и бензин.

 

Пред камерата на Господари на ефира рокерите твърдо заявяват, че идеологията им е без дрога, но човек трябва да може да пие, за да стане член на мотоклуб.

 

Какво още се случи с Пополина Вокс на мотосъбора и с какви хора се срещна, вижте във видеото, а ако искате да разберете какво още казаха хората за марихуана, погледнете надолу. 

 

ПОПОЛИНА ВОКС - ЗА ИЛИ ПРОТИВ ЛЕГАЛИЗАЦИЯТА НА МАРИХУАНА

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.