Репортерите на Господари на ефира даряват паричната награда от "Св. Влас"

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
08.06.2015 19:33
175
0

 

Репортерите на Господари на ефира взеха специално отличие на наградите за телевизионна журналистика „Св. Влас” и ще го дарят за благотворителна кауза.

 

Вижте във видеото как нашите репортери приеха наградата и какво заявиха на място пред своите колеги и пред организаторите на събитието.

 

РЕПОРТЕРИТЕ НА ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА С НАГРАДА ЗА ТЕЛЕВИЗИОННА ЖУРНАЛИСТИКА

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.