В поредица репортажи ви разказваме как една изключителна държавна собственост в местността "Фичоза" край морската ни столица лека-полека преминава в частни ръце. Това, както се досещате, не може да стане без "съдействието" на общински чиновници, на които плащаме заплати, за да защитават интересите ни. Боби Касиков се срещна с един такъв "общински стожер", който служителите в Общината дълго опитваха да прикрият.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!