Закриват обучението за парамедици в Стара Загора

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.06.2015 18:45
117
0

 

Специалността за обучение на парамедици в Стара Загора се закрива. За това сигнализираха студенти пред нашите репортери Добромир и Мирослав.Припомняме обаче, че държавниците бяха категорични в началото на годината за това, че парамедици трябват.Заради проблема студентите, записали се вече за парамедици, губят 1 година и трябва да изберат друга специалност. Повече за този абсурд вижте във видеото.

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.