Блондинка срази зрителите на US OPEN TENNIS с пиенето си. Тя стана хит в социалните мрежи.
На 4 септември по време на срещата между Роберто Баутиста Агут и Феликс Оже-Алиасиме на US OPEN Tennis фенка спечели вниманието на зрителите като изпи две бири на екс.
1 млрд. евро ще изхарчат за пиене, ядене и сувенири на Октоберфест

Блондинка срази зрителите на US OPEN TENNIS с пиенето си. Тя стана хит в социалните мрежи.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!