Верните фенове на ЦСКА не останаха доволни от развитието на клуба си. Мисълта, че червеният клуб може да остане без лиценз е плашеща за всички. Не им пожелаваме такова развитие. Не си го пожелават и те, затова се срещнаха с ръководството на клуба, а в сектора се събираха средства за пиротехника. Но като цяло, май никой не е доволен.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!