Чичо Митко коментира поредната загуба на столичния гранд ЦСКА, този път от Локо София. Ето какво стратега от Мировяне каза пред журналистите. А дали се обърка или просто е позабравил, ще прецените вие. Все пак е треньор, а не хроникьор.
Още от Спорт
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!