ЦСКА без лиценз, ще разцъква по села и паланки

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.06.2015 12:58
49
0

 

Любимият отбор на „червената” публика остана без лиценз за „А” група и догодина най-вероятно ще разцъква по села и паланки. Това обаче не трогна треньора Любо Пенев, който се беше отдал на това да оправя журналистическата дисциплина. Като добър ментор той даде строги команди на репортерите при поредната пресконференция.

 

ФУТБОЛНИ (НЕ)БИВАЛИЦИ

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.