В това издание на рубриката ни ИзСпортен свят обръщаме внимание на българските футболни дербита от последно време.
Първо отиваме на мача от "А" група между отборите на Левски и Лудогорец. Там двама братя близнаци показаха, че като малки винаги са се карали кой да изяде последното парче торта. Топ мелето пък е от Пловдив, където играха местните Ботев и Локомотив. Феновете на този мач и полицията си спретнаха здрав бой.
Тук е и отложеният мач от "В" група на ЦСКА и Витоша Бистрица. Срещата не се състоя, защото щяла да бъде политизирана.
Вижте още:
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!