Всеки български запалянко си задава този въпрос някъде между тънките аритметики на квалификационни точки, статистики на баражи и ходенето до магазина за бира. Ето една наша хипотеза – Kакво, ако България все пак се беше класирала и играеше на Евро 2020.
Вижте най-емоционалните моменти на Христо Стоичков (видео)
Заредете се с добро настроение и чувство за хумор, защото единственият начин да станем Евро шампиони в момента е чрез тежък абсурд или черна магия.
Але, але, але, алеееее…

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!