Купата е синя - а дано, ама надали!

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.06.2015 13:21
86
0

 

Миналата седмица се игра мач за Купата на България между Левски и Черно море. Всички смятаха, че Купата ще отиде в София, но както знаем, топката е кръгла, върти се и може да обръща резултат в последната минута за съжаление на едни и за щастие на други.

 

ФУТБОЛНИ (НЕ)БИВАЛИЦИ

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.