Президентът на футболен клуб Славия отново влиза в Господари на ефира. Отделили сме му специално място в нашата рубрика Венцислафове.
От неговата уста отново се лее мъдрост, като този път става дума за ядене, пиене и неплатени сметки.
Президентът на футболен клуб Славия отново влиза в Господари на ефира. Отделили сме му специално място в нашата рубрика Венцислафове.
От неговата уста отново се лее мъдрост, като този път става дума за ядене, пиене и неплатени сметки.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!