След мача на ЦСКА и Локо София камерите ни забелязаха една любезна честитка на разгорещен фен. Какво ли е разгневило така момчето, можем само да гадаем. Но със сигурност знаем как ще отговори Кирил Домусчиев, вижте го и вие?
След мача на ЦСКА и Локо София камерите ни забелязаха една любезна честитка на разгорещен фен. Какво ли е разгневило така момчето, можем само да гадаем. Но със сигурност знаем как ще отговори Кирил Домусчиев, вижте го и вие?
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!