Футболните ни национали постигнаха "престижни" победи на терена. Гледаме мачовете на нашите футболисти и се чудим защо стадионът се оказа празен.
Поне националите ни си осигуриха хубави места на диваните, за да могат спокойно да се насладят на Европейското първенство по футбол, което ще е във Франция. Защо да се потят на терена, когато могат да се кефят пред телевизора?!
В НАЦИОНАЛНИЯ ПО ФУТБОЛ НА ПОЧИТ СА ВРЪЗКАРИТЕ
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!