Агитката на Левски успя да ни развесели с няколко плакати с правописни грешки.
Сините се опитаха да обидят червените, че са тъпи, но за нещастие сами паднаха с клопката си.
Агитката на Левски успя да ни развесели с няколко плакати с правописни грешки.
Сините се опитаха да обидят червените, че са тъпи, но за нещастие сами паднаха с клопката си.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!