Тити „няма да напада играчите“ и „няма да се ядосва“ (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.04.2022 12:57
484
95

След финала на баскетболната купа на България, спечелен от „Рилски спортист“ срещу „Левски“ на Тити Папазов, треньорът на сините коментира в своеобразен стил.

Първо каза, че няма да споменава кой не е играл добре, а 1 минута по-късно ги направи на дармадан.

Тити „няма да напада играчите“ и „няма да се ядосва“

После заяви, че не е ядосан, но от отговорите му към журналистите останахме с впечатление, че и думата „спокоен“ не би го описала вярно.

Тити Папазов в уникална драма с акциите на „Левски“ (видео)

Тити си е Тити, а Тити или го обичаш като Тити, или не го обичаш никак. Ние го обичаме, защото няма друг като Тити.

95 Коментара

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.