Венци Стефанов хвали съдия въпреки грешките, защото са в полза на Славия

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
30.04.2018 9:53
108
0

Гледаме мач между Славия и Ботев. Съдията прави няколко груби грешки.

 

Подобни ситуации няма да как да не бъдат изкоментирани от президента на "белите" Венци Стефанов. В случая той похвали съдията, въпреки очевидните грешки, само защото бяха в полза на Славия.

 

Ще видим и няколко изпълнения от нашия "Болшой театър".

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.