Гледаме мач между Славия и Ботев. Съдията прави няколко груби грешки.
Подобни ситуации няма да как да не бъдат изкоментирани от президента на "белите" Венци Стефанов. В случая той похвали съдията, въпреки очевидните грешки, само защото бяха в полза на Славия.
Ще видим и няколко изпълнения от нашия "Болшой театър".
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!