Ако човек слуша Данчо Лечков, ще се помисли, че българското дерби е високо извисено, морално учреждение. Де да имаше пари, биха ги изпрали, но за жалост няма. Няма пари за нищо.
Ако човек слуша Данчо Лечков, ще се помисли, че българското дерби е високо извисено, морално учреждение. Де да имаше пари, биха ги изпрали, но за жалост няма. Няма пари за нищо.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!