Жена от Пловдив е в тежко състояние след побой от мъжа си

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
10.02.2023 14:40
229
0

Жена от Пловдив е в тежко състояние след побой от мъжа си, предава NOVA.

Сигналът за приета по спешност в интензивно отделение пловдивчанка е получен около 14:30 ч. на 9 февруари.

#НеНаНасилието: Над 3400 сигнала за насилие към деца са получени само за година (РЕПОРТАЖ)

Престъплението е извършено от 40-годишният ѝ съпруг.

Той направил самопризнания. По случая е започнато разследване.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.