Жерар Пике отново е под светлините на прожекторите. Този път не става дума за неговите изяви на терена или драмите му с Шакира. Бившият защитник на "Барселона" падна от сцена висока близо два метра и се преби.

Пике вървеше към фен, който държеше фланелката на "Барселона", когато пропадна в дупка. Той е в Мексико за старта на реалити шоу. Според "Mundo Deportivo" изпанецът не е получил сериозни наранявания.
Жерар говореше по телефона и това със сигурност го е разсеяло и той просто не видя, че пред него няма нищо. От кадрите се вижда как той просто изчезва от картината.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!