Изнасилвачът от Сливен имал още една жертва - държал я заключена в дома си (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
21.11.2023 15:09
256
0

Изнасилвачът от Сливен имал още една жертва - държал я заключена в дома си. Тя проговаря пред bTV след разкритията на 19-годишното момиче, което е било насилвано в продължение на година от 55-годишния мъж.

55-годишен мъж изнасилвал ученичка в продължение на една година (видео)

"Втората" жертва е на 23 години. Тя споделя, че е срещнала насилника си пред медицински център, докато чака за преглед. Мъжът ѝ казал, че всичко ще е наред, а тя му се доверява. Отиват в дома му, той я заключва и започва гавра и побой.

„Каквото кажеше, това правех, защото нямах друг избор. Беше ме порязал с нож - на гърлото. Защото не бях съгласна, че ме е отвлякъл, не исках да съм с него“, споделя 23-годишното момиче.

То разказва, че мъжът ѝ порязал с нож и ръката. Също, като "първата" жертва, тя потвърди, че насилникът е притежавал пистолет, с който ги заплашвал.

„Като не исках да ям, пак ме биеше, викаше „Ти нарочно не искаш да се храниш, да умреш и да ме вкарат доживот“, разказва потърпевшата.

Изнасилената ученичка от Сливен си спомня за ужаса от преживяното (видео)

Лъч надежда озарява кошмарните дни на момичето, когато намира телефон, с който да се свърже с полицията. За съжаления обаче това не приключва добре. „Той ме хвана и ме би. Където свареше, там удряше“, разказва жертвата.

Освен че я държал заключена, изнасилвачът не позволявал и да ходи до тоалетна. Дал ѝ кофа, в която да "си върши работата" в стаята.

След месец мъчения жертвата съумява да избяга.

Коментарът на "Господарите"

Да, 55-годишният насилник остава в ареста с обвинения за блудство и изнасилване. Но за зверствата си, той може да получи само от две до осем години затвор. Тоест изнасилвачът спокойно може да излезе от затвора съвсем скоро, ако изобщо влезе. Още преди жертвите и техните семейства да са се възстановили от кошмара, който им е причинил. След това той ще е свободен отново да ги навести или да си избере нови жертви.

Уви, така работи българското законодателство, за което явно подобна присъда се равнопоставя над насилието и побоя над две жени, а кой знае и колко още може да има. Затова и потърпевшите са склонни да мълчат и да търпят.

Въпреки това апелираме всеки, който има нужда, да не се страхува, а да потърси помощ! Ние от “Господарите” ще продължаваме да преследваме насилниците и да търсим справедливост!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Новини

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.