Бебе яде лук с усмивка на уста

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.10.2015 14:12
154
0

Съветваме майките със слаби сърца да не гледат това, но се надяваме, че от Закрила на детето ще видят видеото. 

 

Този клип идва от Русия. Малкият определено е научил, че от лука текат сълзички, но пък не те хващат вируси. 

 

Вижте още: 

 

БЕБЕ ЧАКА ТАТИ, НО ПОЛУЧАВА САМО ПОЩАТА

 

БЕБЕ ГОВОРИ ПО ТЕЛЕФОНА 

 

БЕБЕ СЕ КЪПЕ В МИВКА 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.