Борисов като кмет през 2008: Най-лесно е да си премиер (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
26.04.2021 6:34
74
0

Трикратния носител на титлата министър-председател, наричан още  гальовно от народа „баце“ и други подобни мили епитети, твърди, че е най-подготвеният човек за най-отговорния пост в изпълнителната власт.

Не така е мислел през 2008 година, когато, като кмет на София, Борисов рисува един смущаващ портрет на премиерските задължения, образ който сам изпълни по-късно със съдържание.

Няма проблем, всеки човек има право да се развива, и за 13 години да промени много свои позиции.

Иронията е обаче, че всичко, в което тогава обвинява премиера, звучи болезнено познато и сега.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.