Премиерът Борисов, който не участва в нито един предизборен дебат, но продължи да обикаля с джипката и да инспектира магистрали, се заяде със свои опоненти – къде закачливо, къде направо злобно.
За Слави Трифонов каза, че му се прави магистрала покрай Плевен за да може да си ходи на село. А Ивайло Мирчев и Христо Иванов нарече „дебелаци“ – те сами се разпознаха в думите му – и намекна, че си присвояват правото да говорят от името на младите и модерно мислещи хора.
Слави все още не е отговорил, но лидерите на „Да, България“ го направиха.
Е, явно на финалната права на една много скучна преизборна кампания ще видим политически спринт на остроумията.
Няма лошо, на нас ни е много забавно. А на 4-ти април надали килограмите ще са от чак такова значение.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!