Борисов употреби фраза от концлагерите разпореждайки се на професори по медицина (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
12.11.2020 15:58
67
0

Премиерът Борисов оздравя и се впусна в любимото си занимание - обиколка с джипка по магистрали.

Защо обаче взе със себе си министърът на здравеопазването и директорът на "Пирогов" във време, в което здравната ни система изнемогва и нямат ли те по-важна работа в този момент? Премиерът ще ви отговори във видеото с лозунг любим на нацистите в концлагерите.

Гледайте!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.