Премиерът Борисов оздравя и се впусна в любимото си занимание - обиколка с джипка по магистрали.
Защо обаче взе със себе си министърът на здравеопазването и директорът на "Пирогов" във време, в което здравната ни система изнемогва и нямат ли те по-важна работа в този момент? Премиерът ще ви отговори във видеото с лозунг любим на нацистите в концлагерите.
Гледайте!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!