Бръкни в джоба на политиците! Защо е толкова важно да гласуваме на 4-ти април (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
18.03.2021 15:47
95
0

Чували сме да казват, че избирателната активност е важна за демокрацията – колкото повече, толкова по-добре.

Наехме се да обясним и визуализираме една проста сметка – какви могат да бъдат последствията от ниска посещаемост на изборните секции на 4-ти април.

Изводът, до който стигнахме, е: гласувай – така им го правиш по-скъпо… в смисъл, купуването на гласове, не че такова някога е доказано де… просто градски легенди.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.