Пасторите от Християнски Център Бургас излязоха на сцената и бийтът дропна! Дяволът се провали в дъното на ада, а заговорниците против човечеството заскърцаха със зъби!
Пасторите отправиха многословна и крещяща молитва към Господа, която не е най-християнското нещо, според Новия завет, Евангелие на Матей, 6 глава, но да не ставаме дребнави сега.
Пяха песни, мъмриха демони, проклинаха вируса.
Така ще стане! Не като оценим Божественото чудо на живота, на собствените ни избори и открития, а като съберем отчаяни хора, да им крещим в лицата без маска.
Лекарите също са чудо! Маските също! Ваксините също! Кой е казал, че не те са отговорът „отгоре“?
Пазете се, приятели! Слушайте лекарите, носете маски, пазете дисктанция и лична хигиена и помнете: „Бог помага на тези, които си помагат сами“ – испанска поговорка.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!