Премиерът отново запали джипката и рязко смени народа, който скандира "оставка" с народ скандиращ "Бойко". Освен благодарности и хвалебствия, Борисов получи препоръки и пожелания да не подава оставка и да е завинаги премиер на България. Да живей!

Премиерът отново запали джипката и рязко смени народа, който скандира "оставка" с народ скандиращ "Бойко". Освен благодарности и хвалебствия, Борисов получи препоръки и пожелания да не подава оставка и да е завинаги премиер на България. Да живей!

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!